wersja komputerowa →
Kamagra
tabletki na potencje kamagra

Kamagra to oparty na sildenafilu środek, który wspomagając nasze naczynia krwionośne sprawia, że znacznie łatwiej o uzyskanie wzwodu. Kamagra działa szybko i skutecznie. Chcąc kupić tabletki Kamagrę bez recepty, najlepszym wyborem będzie skorzystanie z aptek internetowych.

Aktywny składnik: Sildenafil

Kupić Kamagra bez recepty – skuteczny lek na potencję

Kamagra 100mg to potężne tabletki na poprawę erekcji. Atrakcyjna cena i możliwość kupić tabletki na potencje Kamagra bez recepty sprawiają, że preparat jest nie tylko skuteczny, ale i niedrogi. W internetowych aptekach w Polsce można kupić Kamagra anonimowo i szybko.

kupić Kamagra bez recepty

Aby przywrócić męską siłę, nie musisz korzystać z drogich procedur i robić niebezpieczne dla zdrowia operacji. Wystarczy tylko kupić tabletki Kamagra i tylko jedna tabletka ponownie otworzy dla mężczyzny i jego ukochanej radości seksu.

Jak działa Kamagra

Kamagra (Sildenafil)

Kamagra - nowa tabletka do leczenia impotencji u mężczyzn. Została ona stworzona na podstawie aktywnego składnika legendarnej Viagry i ma podobną zasadę działania. Preparat poprawia krążenie krwi w tkankach narządów płciowych i rozszerza naczynia krwionośne jamistych ciał. Dzięki temu penis w pełni wypełnia się krwią i następuje silna, długotrwała erekcja. Wielu mężczyzn interesuje gdzie kupić Kamagre w internecie. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć baner na początku lub na końcu strony, po czym zostaniesz przekierowany na właściwą online aptekę do dokonania zakupu.

Kamagra 100 nie powoduje pobudzenia sztucznie, i podczas działania preparatu mężczyzna w pełni kontroluje swoje emocje. Tabletki są trawione średnio 45 minut, szczyt działania występuje w ciągu 60-80 minut po zażyciu. Efekt utrzymuje się od 4 do 6 godzin, a przez ten czas można zrobić kilka kontaktów seksualnych z rzędu.

Dane techniczne Kamagra

Substancja czynna: sildenafil
Zawartość w pigułce: 50, 100mg
Początek działania: 40-50 minut
Czas działania: do 6 godzin
Termin ważności: 3 lata

Jak wpływa na organizm Kamagra podczas długotrwałego stosowania?

Ponieważ tabletki kgr 100 w Polsce można kupić w każdej aptece online, lek jest bardzo popularny. Wielu mężczyzn jednak martwią się o tym, jak lek wpływa na zdrowie przy dłuższym stosowaniu. Ostatnie badania medyczne wykazały, że powodów do nadmiernego niepokoju nie ma. Jeśli mężczyzna ściśle przestrzega zasad określonych w instrukcji, Kamagra nie zaszkodzi nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Wiele osób, które brały udział w badaniu, stwierdzili, że po 4-5 miesiącach regularnego zażywania leku erekcja całkowicie wróciła do normy, a zapotrzebowanie na tabletki zniknęło.

Wskazania do stosowania

Do leczenia zaburzeń erekcji różnych typów zaleca się kupić Kamagrę bez recepty. Lek jest zalecany do kompleksowej terapii częściowej lub całkowitej impotencji, a także do poprawy jakości życia seksualnego.

Zalety Kamagra

Istnieje kilka powodów, dla których warto kupić Kamagrę online i ocenić działanie leku:

 • do potężnej erekcji wystarczająco jednej tabletki;
 • preparat nie powoduje uzależnienia;
 • Kamagra przyspiesza odzyskiwanie czułości po orgazmie, co pozwala uprawiać seks kilka razy z rzędu;
 • preparat nie wpływa na jakość plemników i płodność;
 • kupić Kamagra w internecie można bez recepty
 • opinie o Kamagra świadczą o wysokiej skuteczności tych tabletek na erekcję.

Substancja czynna

Jak w słynnej Viagrze, w Kamagrze aktywnym składnikiem występuje cytrynian sildenafilu. On należy do inhibitorów fosfodiesterazy. Ta substancja jest wytwarzana przez organizm w celu ucisku erekcji. W przypadku jakichkolwiek naruszeń fosfodiesteraza jest syntetyzowana w nadmiernych ilościach, pogarsza się erekcja. Sildenafil citrate neutralizuje działanie fosfodiesterazy i przywraca normalną erekcję.

Substancja ta działa tylko w przypadku obecności w tkankach tlenku azotu, który jest produkowany przez zakończenia nerwowe przy zdenerwowaniu. Jeśli mężczyzna nie pobudzony, penis pozostanie w normalnym stanie i nie powoduje dyskomfortu. Bliskość partnera lub stymulacja stref erogennych jednak spowodują szybką i silną erekcję.

Preparat jest dostępny w postaci tabletek z dawkach sildenafil 50 i 100 mg.

Kamagra cena

Cena na preparat zależy od dawki, jak i od ilości tabletek w opakowaniu. Tym, kto chcą kupić tabletki na potencję bez recepty Kamagra tanio szybko w Polsce, najlepiej jest wziąć większe opakowanie. Sprzedawane tabletki są po 30-270 sztuk w paczce.

Dawkowanie Cena za pigułkę
Kamagra 100mg zł 3.71
Kamagra 50mg zł 4.08
 • Kamagra 50mg cena zaczyna się od zł 3.71 za 1 tabletkę;
 • Kamagra 100mg cena zaczyna się od zł 4.08 za 1 tabletkę.

Jak stosować Kamagrę

1 tabletkę leku należy przyjąć za godzinę do oczekiwanego intymnego kontaktu. Standardowe dawkowanie 100 mg. Starszym mężczyznom lepiej ograniczyć się Kamagrą 50 mg. Nie zaleca się przyjmować więcej niż 100 mg leku na dobę.

Kamagrę nie należy łączyć z alkoholem. Trzeba również pamiętać, że spożywanie tłustego jedzenia może spowolnić wchłanianie leku. Popijać lek najlepiej zwykłą wodą bez gazu.

Cechy stosowania Kamagry dla starszych mężczyzn

Najczęściej to właśnie starsi mężczyźni się interesują, gdzie kupić Kamagre w Polsce. W wieku powyżej 50 lat jednak należy ostrożnie używać leki na potencję, ponieważ układ krążenia staje się podatny. Starszym ludziom nie pasuje. Kamagra 100 mg i lepiej ograniczyć się dawką 50 mg. Aby upewnić się w dobrej wytrzymałości sildenafilu, po raz pierwszy zaleca się brać ćwierć tabletki. Jeżeli skutki uboczne nie wystąpiły, następnym razem dawkę można zwiększyć do 25 mg, a następnie do ¾ tabletki. Tylko jeśli organizm zniósł dobrze taką ilość preparatu, można wziąć całą tabletkę. Ponad 50 mg syldenafilu dziennie spożywać nie jest zalecane.

Radzimy skonsultować się z lekarzem, przed tym jak kupić Kamagra online. Apteka internetowa Kamagra oferuje bezpłatne konsultacje dla każdego kupującego.

Skutki uboczne

Przy indywidualnej nietolerancji syldenafilu lub nieprzestrzegania zasad stosowania mogą wystąpić następujące działania niepożądane:

 • brak apetytu;
 • zaczerwienienie twarzy i oczu;
 • obrzęk;
 • zwiększona potliwość;
 • zawroty głowy;
 • długa erekcja, nie znikają przy spadku podniecenia

Nie jest to pełna lista skutków ubocznych

Przeciwwskazania

Nie zaleca się przyjmować tabletki Kamagra kobietom, nieletnim, a także mężczyznom z następującymi chorobami:

Kamagra (Sildenafil) 100mg
 • żylaki;
 • choroby siatkówki;
 • zapalenie gruczołu krokowego;
 • choroba wrzodowa;
 • choroby układu sercowo-naczyniowego, wątroby i nerek;
 • wrodzone wady i urazy penisa;
 • niestabilne ciśnienie krwi;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi.

Interakcje z innymi preparatami

Ryzyko zaszkodzić zdrowiu wzrasta przy stosowaniu Kamagra z następującymi lekami:

 • organiczne azotany (środki uspokajające, leki przeciwdepresyjne, środki nasenne);
 • donatory azotu;
 • anaboliczne sterydy i inne preparaty hormonalne;
 • antybiotyki;
 • leki przeciwzakrzepowe
 • środki do zmniejszenia ciśnienia;

Przedawkowanie

W przypadku przedawkowania mogą wystąpić objawy, takie jak zawroty głowy, nudności, ucisk w jamie brzusznej, osłabienie, ból w oczach, drżenie, spadek ciśnienia. Przy pierwszych oznakach jakichkolwiek dolegliwości po zażyciu Kamagry należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Warunki przechowywania

Przechowywać tabletki należy w oryginalnym opakowaniu w ciemnym miejscu, z dala od wilgoci w temperaturze 15-25˚С.

Czy Kamagre można kupić w aptece bez recepty?

Dobre rozwiązanie – kupić Kamagrę online. Taki format zakupu eliminuje konieczność dzielenia się z obcymi ludźmi szczegółami swojego życia intymnego. Cena Kamagra w internecie jest dużo niższa, niż w tradycyjnych aptekach. Przy tym w jakości preparat niczym nie ustępuje legendarnej Viagrze i innym jej generykom. Tabletki na potencję dla mężczyzn Kamagra 100 dają mężczyźnie i jego ukochanej niezapomniane wrażenia.

5 rad do skutecznej poprawy potencji

Aby utrzymać zdrową erekcję na długie lata, potrzebne jest kompleksowe podejście. Lekarze zalecają przestrzegać następujących zasad:

 1. Maksymalnie zmniejszyć spożycie alkoholu. Napoje alkoholowe zadają cios potencji od razu z trzech stron. Zmniejszają one wrażliwość zakończeń nerwowych, przez co mężczyzna staje się mniej wrażliwy na pieszczoty. Wraz z tym alkohol hamuje aktywność ośrodkowego układu nerwowego i zmniejsza libido. Alkohol również narusza normalne napięcie naczyń krwionośnych, co może znacznie pogorszyć erekcję.
 2. Pozbyć się nadwagi. Przy otyłości u mężczyzn występują zaburzenia hormonalne, w wyniku czego przygnębia się produkcja testosteronu. Również nadmiar tłuszczu źle wpływa na krążenie krwi, przez co pogarsza się funkcja erekcyjna.
 3. Regularnie odpoczywać i dobrze spać. Stres i przemęczenie można nazwać głównymi wrogami potencji. Aby system nerwowy pracował normalnie i libido utrzymywało się na wysokim poziomie, potrzebny jest odpowiedni odpoczynek i zdrowy sen.
 4. Włączyć w swój codzienny harmonogram aktywność fizyczną. Przy aktywnych ruchach ciała krew intensywnie krąży w organizmie i jest nasycona tlenem. Napięcie naczyń krwionośnych w tkankach narządów płciowych wraca do normy, poprawia się krążenie krwi, co pomaga zachować zdrową erekcję. Najbardziej przydatne są treningi siłowe, bieganie, pływanie, skakanie, spacery sportowe, jazda na łyżwach.
 5. Kupić Kamagrę w aptece bez recepty. Preparat jest w stanie już po pierwszym zastosowaniu znacznie wzmocnić erekcję, a kupić tabletki na erekcje w internetowej aptece można bez recepty.
wersja mobilna →