wersja komputerowa →
Clomid
clomid bez recepty

Clomid zaleca się kobietom z dysfunkcja jajników lub z dysfunkcją owulacji. Już jesteś na stronie, na której możesz kupić Clomid bez recepty, i aby uzyskać lek, wystarczy jedynie kilka kliknięć myszką komputerową.

Aktywny składnik: Clomiphene citrate

Kupić Clomid bez recepty w Polsce

Clomid dla leczenia niepłodności świetnie sprawdza się w praktyce medycznej. Stosuje się również Cytrynian clomifenu w kulturystyce. Clomiphene citrate normalizuje hormony, pomaga kobietom zajść w ciążę, a mężczyznom zregenerować organizm po podaniu sterydów anabolicznych.

kupić comid bez recepty

Jeszcze niedawno niepłodność było praktycznie nieuleczalne diagnozą. Ale dziś ten problem skutecznie rozwiązać. W tym celu wiele lekarze zalecają kupić Clomid 50mg.

Clomid: preparat, który pomaga zajść w ciążę

Clomid (Clomifen)

Według statystyk ponad 10% kobiet w wieku od 20 do 44 lat nie może zajść w ciążę. Lekarze podkreślają, że najczęstszą przyczyną są wcale nie skomplikowane choroby układu rozrodczego, lecz zaburzenia hormonalne. Kobiecy organizm jest bardzo wrażliwy zarówno na zewnętrzne, jak i wewnętrzne czynniki. Nałogi, zmęczenie, nadmierne ćwiczenia fizyczne, niewłaściwe żywienie, złe środowisko, a nawet zwykłe stresy mogą trwale zakłócić hormonalne kobiety. Organizm nie zawsze może przywrócić równowagę hormonów samodzielnie. W takich przypadkach zaleca się kupić Clomid bez recepty.

Preparat oszczędnie wpływa na organizm kobiety, zwiększając poziom hormonów, niezbędnych do owulacji i dalszego poczęcia dziecka. Przy minimalnym ryzyku efektów ubocznych skuteczność Clomid jest bardzo wysoka.

Lekarze zalecają ten lek również nieródkom, jak i kobietom, które mają trudności z poczęciem drugiego lub trzeciego dziecka.

Działanie farmakologiczne

Główną przyczyną niepłodności u kobiet jest zaburzenia hormonalne. Może to być spowodowane różnymi czynnikami. Najczęstsze wśród nich są uważane za dziedziczenie, niewłaściwe odżywianie, stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych, nałogi. Ze względu na zaburzenia hormonalne u kobiet może nie nastąpić owulacja, co sprawia, że poczęcie jest niemożliwe. Clomid 50 mg stymuluje owulację u kobiet. Zwiększa to zdolność do naturalnego poczęcia i w ogóle poprawia zdrowie kobiety. Również możesz dowiedzieć się, gdzie kupić Viagrę bez recepty.

Kupić Clomid bez recepty zaleca się również kulturystom. Preparat przywraca normalne hormonalne wskaźniki po kursie anabolicznych sterydów. Taka terapia pomaga zachować zdrowie i kontynuować aktywną działalność sportową.

Dane techniczne Alli

Substancja czynna: clomifen
Zawartość w pigułce: 25, 50, 100mg
Skład: Składnik czynny: 1 kapsułka zawiera 25, 50, 100mg clomifenu.
Termin ważności: 3 lata

Wskazania do stosowania

Kupić Clomiphene zalecane dla kobiet, u których występują problemy z poczęciem dziecka. Lek jest wskazany w przypadku braku owulacji i miesiączki u kobiet, a także niewydolności androgennej i oligospermii u mężczyzn.

Zalety Clomid:

 • clomiphene citrate nie jest preparatem hormonalnym i nie powoduje zespołu odwołania;
 • dzięki bezpiecznemu składu minimalizuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych;
 • stymuluje owulację nawet u kobiet w dojrzałym wieku;
 • zwiększa prawdopodobieństwo ciąży mnogiej;
 • nadaje się do leczenia i żeńskich i męskich chorób układu rozrodczego;
 • przystępna cena Clomifen: w internetowych aptekach można kupić Clomid tanio.

Substancja czynna

Składnikiem aktywnym preparatu jest klomifena cytrynian. Substancja oddziałuje na receptory estrogenów w jajnikach i przysadce mózgowej, normalizuje poziom tego hormonu. Lek zwiększa produkcję prolaktyny, hormonów luteinizowanego i folikulotropowego, niezbędnego do owulacji i późniejszego poczęcia.

W organizmie mężczyzny substancja Clomid stymuluje również produkcję FSH, LH i prolaktyny Dzięki temu normalizuje wymianę hormonalną między przysadką mózgową, podwzgórzem i jajnikami. Przywraca do normy syntezę testosteronu, odpowiedzialnego za zdrowie mężczyzny w ogóle.

Kupić Clomid bez recepty można w postaci tabletek do spożycia doustnego. Produkowane są one w dawkach 25 mg, 50 mg i 100 mg. Od wybranej dawki zależy cena Clomiphene.

Sposób użycia

Począwszy od piątego dnia cyklu miesiączkowego, preparat przyjmują po 50 mg 1 raz na dobę przed snem w ciągu 5 dni. W przypadku braku miesiączki rozpocząć przyjmowanie Clomid można w dowolny dzień.

Jeśli w ciągu 30 dni po zakończeniu kursu owulacja nie występuje, następny kurs należy przedłużyć do 10 dni lub zwiększyć dzienną dawkę do 150 mg. Całkowita dawka za cały kurs nie powinna przekraczać 1 g.

Clomiphene dla mężczyzn w kulturystyce

Cena Clomid 100mg często interesuje sportowców. Lek jest powszechnie stosowany w kulturystyce dla specyficznej terapii po zakończeniu kursu androgenicznych anabolicznych sterydów. W podstawie tych leków leżą męskie hormony płciowe, których zwiększona zawartość prowadzi do wzrostu siły i masy mięśniowej. Jeśli jednak organizm przez długi czas dostaje je z zewnątrz, zwłaszcza w dużych dawkach, produkcja własnego testosteronu zanika. Organizm po prostu przyzwyczaja się do leków i nie syntetyzuje testosteron, aby nie marnować zasoby. Po odstawieniu sterydów poziom hormonów płciowych gwałtownie spada i naprawić go samodzielnie ciało nie może. W rezultacie obserwuje się nie tylko gwałtowny spadek osiągnięć sportowych, ale i pogorszenie stanu zdrowia w ogóle.

Do tego lekarze i polecają kulturystom kupić Cytrynian clomifenu. Zwiększając poziom LH i FSH, substancja tym samym stymuluje pracę przysadki mózgowej, podwzgórza i jajników. Synteza testosteronu dość szybko wraca do normy. Po zakończeniu leczenia poziomy FSH i LH ponownie spadają do zwykłych wskaźników, ale produkcja testosteronu pozostaje wysoka. To pomaga zapobiec spadku siły i utraty masy mięśniowej po kursie AAS, a także zachować zdrowe serce, układ nerwowy i funkcję rozrodczą.

Czas trwania leczenia i dawki Clomid zależą od czasu trwania kursu, stosowanych preparatów i ich ilości. Średnio, terapia trwa od 30 do 45 dni, a dawki wahają się od 25 do 150 mg na dobę, w zależności od fazy leczenia.

Clomid cena

Clomiphene Citrate dostępny jest w dawkach: 25, 50 i 100 mg. W jednym opakowaniu może być od 30 do 360 tabletek.

Dawkowanie Cena za pigułkę
Clomid 25mg zł 1.82
Clomid 50mg zł 2.52
Clomid 100mg zł 2.98
 • Cena minimalna Clomiphene 25 mg zł 1.82 za 1 tabletkę;
 • Cena minimalna Clomid 50 mg wynosi zł 2.52;
 • Cena minimalna Clomid 100 mg wynosi zł 2.98.

Najprościej kupić Clomid tanio w Polsce zamawiając większe, ekonomiczne opakowanie, ponieważ koszt 1 tabletki w takim przypadku będzie niższy.

Skutki uboczne

Przy indywidualnej wrażliwości na składniki preparatu lub złym stosowaniu mogą rozwinąć się działania niepożądane:

 • zawroty głowy;
 • słabość;
 • lekkie zmętnienie w oczach;
 • zaczerwienienie twarzy;
 • obrzęki;
 • zaburzenia trawienia;
 • ból w dole brzucha.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. W okresie leczenia lepiej zrezygnować z prowadzenia samochodu i ciężkiej pracy fizycznej.

Przeciwwskazania

Lekarze nie polecają kupić Clomid 100mg bez recepty przy takich chorobach:

  Clomid (Clomifen)
 • niewydolność wątroby lub nerek;
 • endometrioza;
 • torbiel jajnika;
 • krwawienia macicy nie związane z miesiączką;
 • nowotwory w okolicy narządów płciowych;
 • choroby gruczołów sutkowych.

W niektórych przypadkach leczenie Clomidem przy wymienionych dolegliwości jest dozwolone, jednak wcześniej należy przejść badania lekarskie. Należy również skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent ma skłonność do reakcji alergicznych.

Interakcje z innymi lekami

Clomid w ramach zintegrowanej terapii można przyjmować z lekami hormonów przysadkowych.

Przed rozpoczęciem leczenia warto skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent używa:

 • antybiotyki i leki przeciwgrzybicze;
 • leki antyalergiczne;
 • wszelkie środki hormonalne;
 • leki wpływające na pracę nerek, wątroby i jelit;
 • środki uspokajające i nasenne, leki przeciwdepresyjne;
 • witaminy i suplementy diety.

Przedawkowanie

W przypadku pojedynczego przedawkowania mogą wystąpić objawy, które są wymienione na liście działań niepożądanych. Jeśli całkowita dawka przekroczyła 1 g, mogą wystąpić zaburzenia czynności jajników. Przedawkowanie wymaga pomocy lekarza.

Warunki przechowywania

Preparat należy przechowywać należy w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze 15-30°С.

Gdzie kupić Clomiphene bez recepty w Polsce?

Macierzyństwo – wielkie szczęście. Nie ma kobiety, która nie marzyłaby przytulić swoje dziecko, bawić się z nim, słuchać jego dźwięczny śmiech i obserwować, jak rośnie. Niepłodność jeszcze dziesięć-piętnaście lat temu stawiła krzyż na rodzinnym szczęście, dziś z powodzeniem leczy się prostymi i dostępnymi metodami.

Cena Clomiphene w aptekach w Polsce jest znacznie niższa niż cena skomplikowanych zabiegów i operacji chirurgicznych w leczeniu niepłodności. Preparat zapewnia wiarygodne wyniki przy minimalnym, prawie zerowym ryzyku dla zdrowia.

wersja mobilna →