wersja komputerowa →
Alli
tabletki alli apteka internetowa

Alli to suplement diety na odchudzanie zawierający aktywną substancję – Orlistat. Zalecana dawka to 3 tabletki dziennie. Ten produkt zawiera dawkę 60mg Orlistatu, posiada certyfikację zarówno FDA, jak i EMA. Kupić tabletki na odchudzanie Alli bez recepty w Polsce.

Aktywny składnik: Orlistat

Kupić Alli tabletki na odchudzanie. Alli cena w aptece

Alli 60 mg jest to jeden z najbardziej skutecznych leków do zmniejszenia wagi z powodzeniem stosowany na całym świecie. Tabletki na odchudzanie Alli pomagają schudnąć bez głodu i wysiłku fizycznego. Dzięki pastylce Alli, możesz cieszyć się ulubionymi daniami, nie bojąc się zdobyć dodatkowe kilogramy. Kupić tabletki na odchudzanie Alli bez recepty w Polsce można przez internet. W internetowej aptece można poznać cenę tabletki na odchudzanie Alli i kupić Alli tanio bez recepty.

gdzie kupić alli bez recepty

Jak działa Alli?

Alli (Orlistat)

Tabletki na odchudzanie Alli bezpośrednio wpływają na metabolizm tłuszczów w organizmie, przyczyniając się do szybkiego i łatwego odchudzania. W ciele człowieka tkanka tłuszczowa jest źródłem energii. Kiedy organizmowi brakuje energii, zawartość komórek tłuszczowych używana jest jako paliwo dla mięśni i narządów wewnętrznych. Aby stworzyć deficyt energii, należy ograniczać się w jedzeniu, lub wykonywać intensywne ćwiczenia fizyczne. Nie wszystkim ludziom zdrowie pozwala siedzieć na diecie i uprawiać sport, a w takich przypadkach pomagają tabletki Alli. Alternatywą dla tabletek Alli jest Slimex 15, te tabletki pozwalają schudnąć poprzez zmniejszenie apetytu.

Aktywny składnik tabletek, orlistat hamuje enzymy odpowiedzialne za rozkład tłuszczy w jelitach. W wyniku tłuszcze nie są przyswajane przez organizm, nie odkładają się w warstwie podskórnej i nie są wykorzystywane jako źródło energii. Przy tym powstaje deficyt kalorii, a organizm zaczyna spalać własny tłuszcz podskórny. W ten sposób człowiek traci na wadze, nawet jeśli nadal używa tłustych produktów. Dla maksymalnej skuteczności leczenia należy skonsultować się z lekarzem, zanim kupić tabletki Alli bez recepty. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowane tabletki na odchudzanie, warto kupić Xenical bez recepty.

Wskazania do stosowania

Kupić tabletki na odchudzanie bez recepty zaleca się przy:

 • nadwadze i otyłości;
 • chorobach, towarzyszących przyrostu masy ciała (kompulsywne przejadanie się, zaburzenia równowagi hormonalnej, cukrzyca).

Alli jest również stosowany w celu zapobiegania przyrostu masy ciała podczas spożywania wysokokalorycznych posiłków. Przed tym, jak kupić tanie i skuteczne tabletki na odchudzanie w aptece online, należy skonsultować się ze specjalistą, aby sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań.

Najprostszym sposobem, aby ustalić, czy masz nadwagę, to obliczyć wskaźnik masy ciała. BMI obliczany jest według wzoru: m/h², gdzie m - to masa ciała w kilogramach, a h - to twój wzrost w centymetrach. Jeśli otrzymana liczba jest większa, niż 25, masz nadwagę. Przy BMI powyżej 30 u ludzi diagnozują otyłość.

Dane techniczne Alli

Substancja czynna: orlistat
Zawartość w pigułce: 60mg
Skład: Składnik czynny: 1 kapsułka zawiera 60 mg orlistatu. Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia sodowa, laurylosiarczan sodu, powidon K30, talk
Termin ważności: 3 lata

Czym Alli tabletki różni się od innych tabletek na odchudzanie?

Preparaty na odchudzanie są podzielone na trzy główne grupy: anorektyki, termogeniki i środki przeczyszczające. Pierwsze wpływają na produkcję i aktywność neuroprzekaźników odpowiedzialnych za uczucie apetytu i sytości. Jednak hormony-neuroprzekaźniki są także ważne dla ogólnego stanu emocjonalnego człowieka, i odbiór anorektyków może negatywnie odbić się na kondycji i nastroju.

Termogeniki podnoszą temperaturę ciała i częstości akcji serca, dzięki czemu organizm aktywniej spala tłuszcz. Do długotrwałego przyjmowania takie leki jednak się nie nadają, ponieważ mogą prowadzić do zaburzeń pracy serca i zaburzeń metabolicznych. Wadą termogeników jest również fakt, że te leki są skuteczne tylko przy łączeniu ich odbioru z intensywnym treningiem.

Preparaty przeczyszczające zmuszają organizm zużywać zapasy tłuszczu, ponieważ nie pozwalają na wchłanianie substancji odżywczych z pożywienia. Regularne stosowanie środków przeczyszczających powoduje niedobór witamin, mikroelementów i białka, co źle wpływa na zdrowie w ogóle.

Alli diametralnie różni się od wymienionych leków.

Ponieważ Alli wpływa wyłącznie na procesy trawienne, nie wykazuje negatywnego wpływu na układ nerwowy i sercowo-naczyniowy, i nie podnosi temperaturę.

Selektywnie oddziałując tylko na te enzymy, które rozkładają tłuszcz, Alli pozwala makro- i mikroelementom dobrze się przyswajać. Wszystko to sprawia, że preparat Alli jest odpowiednim środkiem do długotrwałego stosowania.

Skuteczność Alli

Badania kliniczne wykazały, że czynny składnik Alli, orlistat, pomaga znacznie zmniejszyć ilość trzewnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej, która powoduje choroby sercowo-naczyniowe. Przyjmowanie Alli także obniża stężenie cholesterolu, co sprzyja zdrowiu naczyń krwionośnych i zapobiega rozwojowi miażdżycy. Tabletki Alli pomagają normalizować masę ciała u osób z cukrzycą drugiego typu, i w kompleksowej terapii przyczyniają się do zwiększenia wrażliwości organizmu na insulinę.

Według statystyk, w pierwszym roku leczenia Alli pomaga zmniejszyć masę ciała na 5-33% kosztem tkanki tłuszczowej. Wskaźnik skuteczności wśród grup kontrolnych sięga 95%. Badania również wykazały, że po podaniu Alli ludzie lepiej zachowują szczupłą sylwetkę, podczas gdy bez zastosowania orlistata większość ludzi ponownie zyskuje dodatkowe kilogramy.

Alli na 37% zmniejsza ryzyko rozwoju cukrzycy u osób z nadwagą, a także zapobiega ryzyko tej choroby u osób z odpornością na insulinę w 45% przypadków. Alli pomaga zapobiegać i innym chorobom, które powodują nadwagę, w tym nadciśnienie, bezpłodność, choroby wątroby, udar mózgu i inne (link)

Pomimo korzyści z leku przed tym, jak kupić Alli w online aptece, należy skonsultować się z wykwalifikowanym lekarzem, aby wyznaczyć optymalny przebieg leczenia.

Sposób użycia

Przed tym, jak kupić Alli w internet aptece, należy skonsultować się z lekarzem, aby wyznaczyć optymalną dawkę. Dawka zależy od funkcji trawienia, diety i wyjściowej masy ciała.

1-2 tabletki Alli 60 mg należy przyjmować 3 razy dziennie podczas głównych posiłków. W tym przypadku, jeśli któryś z posiłków nie zawiera tłuszczu, Alli można nie brać. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się zaplanować swoją dietę w taki sposób, aby tłuszcze stanowiły co najwięcej 30% całkowitej kaloryczności. Jak pokazują badania, w menu przeciętnego człowieka tłuszcze stanowią około jedną trzecią całkowitej wartości odżywczej, dlatego często istotna korekta diety do przyjmowania Alli nie jest wymagana.

W celu zmniejszenia masy ciała brać tabletki Alli zaleca się nie więcej niż 1 rok. W tym okresie można zrzucić od 20 do 50 kg, w zależności od wagi wyjściowej. W celu utrzymania osiągniętej wagi w ciągu kolejnego roku można przyjmować Alli od czasu do czasu, podczas obfitych kalorycznych posiłków. Z czasem częstotliwość przyjmowania Alli należy zmniejszyć, jednocześnie pracując nad normalizacją nawyków żywieniowych zgodnie z nową wagą. Jak zwykle, w miarę odchudzania apetyt normalizuje się w sposób naturalny i problemów z regulacją odżywiania nie występuje.

Przed i po utracie wagi

Alli 60 mg

Jedna tabletka Alli zawiera 60 mg orlistata. Jest to najbardziej wygodne dawkowanie, które jest odpowiednie dla osób o dużej wrażliwości na preparat. Przy niższej czułości można przyjmować 2 tabletki (dawkę powinien wyznaczyć lekarz). Informacje na temat ceny Alli 60 mg w aptekach znajdziesz poniżej. W początkowej fazie zaleca się kupić 120 kapsułek Alli 60 mg. Na podstawie wyników podstawowego kursu lekarz stwierdzi, czy warto dalej kontynuować przyjmowanie Alli.

Możliwe skutki uboczne

Ponieważ Alli hamuje wchłanianie tłuszczów spożywczych, niestrawione tłuszcze są usuwane z organizmu w postaci niezmienionej. Z tego powodu najczęściej powszechnym skutkiem ubocznym są zmiany krzesła, a także tłusta wydzielina z odbytu. W przypadku, jeśli te objawy są zbyt intensywnie i powodują dyskomfort, skonsultuj się z lekarzem. Może być konieczne dostosowanie dawki lub diety. W większości przypadków objawy te noszą słaby charakter.

Wśród skutków ubocznych również występują:

 • ból brzucha;
 • biegunka;
 • zwiększone wzdęcia;
 • przykry zapach z ust;
 • obrzęk.

Wymienione objawy występują rzadko. Jeśli występujące działania niepożądane powodują niepokój, skontaktuj się z lekarzem. Jak świadczą opinie na temat Alli, skutki uboczne często występują nie dłużej niż miesiąc, po czym organizm przyzwyczaja się do preparatu.

Przeciwwskazania

Alli (Orlistat) w Polsce
 • cholestaza (zaburzenia wydzielania żółci);
 • zaburzenia wchłaniania składników odżywczych;
 • ciężkie choroby wątroby i jelit;
 • biegunka;
 • ciąża i laktacja;
 • choroby nerek.

Tabletki Alli nie zaleca się w leczeniu otyłości u dzieci i młodzieży. Osoby w wieku powyżej 50 lat należy przyjmować Alli z najwyższą ostrożnością. U osób z zaburzeniami odżywiania możliwe są przypadki nadużywania preparatem, więc przyjmować Alli należy tylko pod nadzorem lekarza.

Interakcje z innymi lekami

Tabletki Alli bez recepty nie należy stosować jednocześnie z następującymi produktami leczniczymi:

 • środki przeczyszczające i leki moczopędne;
 • enzymy;
 • leki zobojętniające sok żołądkowy;
 • inne leki na odchudzanie.

Witaminy, minerały i inne suplementy diety należy przyjmować 2 godziny przed przyjmowaniem Alli lub 2 godziny po.

Przedawkowanie

W przypadku przedawkowania możliwy jest silny ból brzucha, biegunka, kolka, wymioty, obniżenie ciśnienia krwi, odwodnienie, osłabienie. W przypadku wystąpienia dolegliwości należy jak najszybciej zasięgnąć porady lekarza.

Warunki przechowywania

Przechowywać Alli należy w oryginalnym opakowaniu, w suchym, ciemnym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Termin przydatności leku patrz na opakowaniu.

Alli cena

Dawkowanie Cena za pigułkę
Alli 60mg zł 3.70-zł 5.60

Cena Alli 60 mg w aptekach wynosi zł 3.70-zł 5.60 za 1 tabletkę. Niższa cena świadczy o fałszowaniu, więc jeśli znajdziesz tanie oferty, należy pamiętać o potencjalnym ryzyku. Aby osiągnąć pożądany efekt i nie zaszkodzić zdrowiu, należy kupować Alli tylko w wiarygodnych aptekach online.

Gdzie kupić Alli bez recepty w Polsce?

W Polsce można kupić Alli na odchudzanie w internet aptece bez recepty w jakimkolwiek mieście kraju się znajdujesz. Aby zamówić Alli przez internet nie potrzebujesz recepty od lekarza. Możesz wybrać najbardziej wygodną i korzystną ofertę w zależności od tego, ile tabletek trzeba. Cena Alli w aptekach zmienia się w zależności od wielkości zamówienia. Przy zamówieniu online można zachować maksymalną anonimowość.

Alli jest jednym z najbardziej skutecznych preparatów na odchudzanie, ponieważ pozwala schudnąć bez rygorystycznych diet i wyczerpujących ćwiczeń fizycznych. Alli nadaje się dla kobiet i mężczyzn, i ma znacznie mniej przeciwwskazań, w porównaniu z innymi lekami do zmniejszenia masy ciała. Alli pomaga łatwo doprowadzić do normy masę ciała, używając konwencjonalnych produktów i utrzymać osiągnięty wynik w dłuższej perspektywie.

wersja mobilna →